Ostaa STGW30NC60WD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2.5V @ 15V, 20A |
| Testaa kunto: | 390V, 20A, 10 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | 29.5ns/118ns |
| Switching Energy: | 305µJ (on), 181µJ (off) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247-3 |
| Sarja: | PowerMESH™ |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 40ns |
| Virta - Max: | 200W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 497-5204-5 STGW30NC60WD-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STGW30NC60WD |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | - |
| Gate Charge: | 102nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3 |
| Kuvaus: | IGBT 600V 60A 200W TO247 |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 150A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 60A |