Ostaa STP60N3LH5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-220AB |
| Sarja: | STripFET™ V |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 8.4 mOhm @ 24A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 60W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Muut nimet: | 497-10713-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STP60N3LH5 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1350pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 8.8nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220AB |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 30V 48A TO-220 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 48A (Tc) |