Ostaa STPS10150CG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 920mV @ 5A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 150V |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 175°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STPS10150CG |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Common Cathode |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 150V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 5A |