Ostaa STPS30M80CR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 745mV @ 15A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Toimittaja Device Package: | I2PAK |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Muut nimet: | 497-11354-5 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 175°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STPS30M80CR |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Common Cathode |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 40µA @ 80V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 15A |