Ostaa STPS6M100DEE-TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 780mV @ 6A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Toimittaja Device Package: | PowerFlat™ (3.3x3.3) |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | 497-13329-2 STPS6M100DEETR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STPS6M100DEE-TR |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 100V 6A Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 30µA @ 100V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 6A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |