Ostaa STU7N105K5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | IPAK (TO-251) |
| Sarja: | SuperMESH5™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 2 Ohm @ 2A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 110W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Muut nimet: | 497-15249-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STU7N105K5 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 380pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 17nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 1050V (1.05kV) 4A (Tc) 110W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 1050V (1.05kV) |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 1050V 4A IPAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 4A (Tc) |