Ostaa STW40N20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247-3 |
| Sarja: | STripFET™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 45 mOhm @ 20A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 160W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 497-4427-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STW40N20 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2500pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 75nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 200V 40A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 200V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 200V 40A TO-247 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 40A (Tc) |