Ostaa STW55NM60ND BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247-3 |
| Sarja: | FDmesh™ II |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 60 mOhm @ 25.5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 350W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 497-7036-5 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STW55NM60ND |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 5800pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 190nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 600V 51A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 600V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 600V 51A TO-247 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 51A (Tc) |