Ostaa SY100S815ZH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Syöttöjännite: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-SOIC |
| Sarja: | 100S |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 1611-SY100S815ZH |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Bits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | SY100S815ZH |
| Logic Type: | Differential Receiver |
| Laajennettu kuvaus: | Differential Receiver IC 16-SOIC |
| Kuvaus: | IC DRIVER QUAD DIFF PECL 16-SOIC |
| Email: | [email protected] |