Ostaa SY89610LMG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Frequency Synthesizer |
| Toimittaja Device Package: | 32-MLF® (5x5) |
| Sarja: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | CML |
| Muut nimet: | 576-3088-5 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | SY89610LMG |
| panos: | CML, LVDS, LVPECL |
| Taajuus - Max: | 694MHz |
| Jakaja / Kerroin: | Yes/Yes |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC SYNTHESIZER PREC FREQ 32-MLF |
| Email: | [email protected] |