Ostaa T1210-2R2G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | 1210 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | T1210 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 50MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | T1210-2R2G |
| induktanssi: | 2.2µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 7.96MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 170MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 3.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 3.8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 270mA |