Ostaa T627122054DN BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 2.1V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 1200V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 3V |
| Toimittaja Device Package: | T62 |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-200AA, A-PUK |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | T627122054DN |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 1200V 315A Standard Recovery Stud Mount T62 |
| Kuvaus: | SCR FAST SW 1200V 200A TO200AB |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 315A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 200A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 25mA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 4000A @ 60Hz |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 150mA |