Ostaa TA810PW150RJ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Powerchip® |
| Koko / Dimension: | 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm) |
| Sarja: | Power Chip® TA |
| Resistance (ohmia): | 150 |
| Virta (wattia): | 10W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 180°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TA810PW150RJ |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.020" (25.91mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 150 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film |
| Kuvaus: | RES 150 OHM 10W 5% RADIAL |