Ostaa TAP800K5K0E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±10% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±150ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) |
| Sarja: | TAP800 |
| Resistance (ohmia): | 5k |
| Virta (wattia): | 800W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TAP800K5K0E |
| Lead Style: | M5 Threaded |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 5K OHM 10% 800W |