Ostaa TBF-2012-245-R1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | - |
|---|---|
| arvot: | - |
| Tyyppi: | Band Pass |
| teknologia: | Thin Film |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | TBF |
| Resistance - Channel (ohmia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Muut nimet: | 408-1301-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | TBF-2012-245-R1 |
| Korkeus: | 0.020" (0.50mm) |
| suodattimien järjestys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Thin Film EMI Filter Band Pass 1 Channel 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD Protection: | No |
| Kuvaus: | FILTER THIN FILM 2.45GHZ SMD |
| nykyinen: | - |
| Keskus / rajataajuus: | 2.45GHz (Center) |
| vaimennus Arvo: | 25dB @ 1.71 ~ 1.91GHz, 30dB @ 880 ~ 960MHz |
| Sovellukset: | Bluetooth, GPS, WLAN |
| Email: | [email protected] |