Ostaa TBS7242503DH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | - |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | - |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TBS7242503DH |
| Laajennettu kuvaus: | SCR Standard Recovery |
| Kuvaus: | SCR PHASE CTRL DSC 2500A 2400V |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | - |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | - |