Ostaa TISP4300H3LMFR-S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 3V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 230V |
| Jännite - breakover: | 300V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | TISP4300H3LMFR-S |
| Kuvaus: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 300A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitanssi: | 55pF |