Ostaa TISP4310T3BJR-S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 3V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 269V |
| Jännite - breakover: | 310V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Muut nimet: | TISP4310T3BJR-S-ND TISP4310T3BJR-STR TISP4310T3BJRS |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TISP4310T3BJR-S |
| Kuvaus: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 310V |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | - |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitanssi: | 52pF |