Ostaa TLV1117-50CDRJRG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 6.4 V ~ 15 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.2V @ 800mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SON (4x4) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TLV1117-50CDRJRG4 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 800mA 8-SON (4x4) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 5V 0.8A 8SON |
| Nykyinen - Tuotos: | 800mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 800mA |
| Email: | [email protected] |