Ostaa TMC005R5000FE02 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Sarja: | TMC |
| Resistance (ohmia): | 0.5 |
| Virta (wattia): | 7.5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | TMC-5-.50-1% TMC5-.50 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 250°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TMC005R5000FE02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.51mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 7.5W |
| Sävellys: | Wirewound |
| Päällystys, Kotelomalli: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |