Ostaa TO3316-150M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | TO3316 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | TO3316-150M |
| induktanssi: | 15µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 20MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 15µH Unshielded Inductor 3.1A 46 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 46 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 3.1A |