Ostaa TPHCS250-M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 80V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Sarja: | Telpower® TPHCS |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TPHCS250-M |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Blade |
| sulake Mitat: | 1" Dia x 2.66" L (25.4mm x 67.5mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | TPL-B |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 250A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS |
| Nykyinen arvostelu: | 250A |