Ostaa TPS2010PWRG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Jännite - Load: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Switch Type: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | 75 mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | N-Channel |
| Output Configuration: | High Side |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | TPS2010PWRG4 |
| liitäntä: | On/Off |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | - |
| Vianmääritys: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Kuvaus: | IC 0.4A PWR DIST SWITCH 14-TSSOP |
| Nykyinen - Output (Max): | 200mA |