Ostaa TS110-7UF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.4V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 700V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | SMBflat-3L |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Sensitive Gate |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| Muut nimet: | 497-13406-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | TS110-7UF |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 700V 1.25A Sensitive Gate Surface Mount SMBflat-3L |
| Kuvaus: | SCR SENS 700V 1.25A SMBFLAT-3L |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 1.25A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 800mA |
| Nykyinen - Off State (Max): | 1µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 25A, 27A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 2mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 100µA |
| Email: | [email protected] |