Ostaa TV30C170J-G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 17V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 27.6V |
| Jännite - erittely (min): | 18.9V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-214AB, (SMC) |
| Sarja: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 3000W (3kW) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | TV30C170J-G |
| Kuvaus: | TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 108.7A |