Ostaa TVX2G2R2MAD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia x 0.827" L (8.00mm x 21.00mm) |
| Sarja: | VX |
| ripple Current: | 28mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TVX2G2R2MAD |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF 400V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2.2UF 20% 400V AXIAL |
| kapasitanssi: | 2.2µF |