Ostaa TWW5JR47E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±400ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Radial Lead |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Sarja: | TWW |
| Resistance (ohmia): | 0.47 |
| Virta (wattia): | 5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TWW5JR47E |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.024" (26.00mm) |
| ominaisuudet: | Flame Proof, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.47 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound |
| Kuvaus: | RES 0.47 OHM 5W 5% RADIAL |