Ostaa TX2SA-12V-TH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 9 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.2 VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Sarja: | TX-TH |
| Release Time: | 4ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 4ms |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TX2SA-12V-TH |
| ominaisuudet: | 7.5A Inrush, Sealed-Fully |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Surface Mount |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 2A |
| Yhteydenotto Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.03 kOhms |
| Coil Virta: | 140 mW |
| Coil Current: | 11.7mA |