Ostaa TX2SA-24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 18 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| kytkentäjännite: | 220VDC - Max |
| Sarja: | TX |
| Release Time: | 4ms |
| Relay Type: | Telecom |
| Pakkaus: | Tube |
| Muut nimet: | 255-1036 255-1036-5 255-1036-ND TX2SA24V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 4ms |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TX2SA-24V |
| ominaisuudet: | Sealed - Fully |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Kuvaus: | RELAY TELECOM DPDT 2A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 2A |
| Yhteydenotto Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 4.11 kOhms |
| Coil Virta: | 140 mW |
| Coil Current: | 5.8mA |