Ostaa UA78L15ACPKG3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 15V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 17.5 V ~ 30 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.7V @ 40mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UA78L15ACPKG3 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 100mA SOT-89-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 15V 0.1A SOT89-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |