Ostaa UAL10-5KF8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±20ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Sarja: | UAL |
| Resistance (ohmia): | 5k |
| Virta (wattia): | 10W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | 696-1438 UAL-10-5000F UAL-10-5000F-ND UAL10-5KF8-ND UAL105KF8 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UAL10-5KF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.417" (10.60mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 5K OHM 1% 10W |