Ostaa UAL50-10RF8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Sarja: | UAL |
| Resistance (ohmia): | 10 |
| Virta (wattia): | 50W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | 696-1506 UAL-50 10 OHM 1% UAL-50-10F UAL-50-10F-ND UAL50-10RF8-ND UAL5010RF8 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UAL50-10RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W |