UKZ2A221MHM
UKZ2A221MHM
Osa numero:
UKZ2A221MHM
Valmistaja:
Nichicon
Kuvaus:
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Tietolomake:
1.UKZ2A221MHM.pdf2.UKZ2A221MHM.pdf
esittely
Ostaa UKZ2A221MHM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:100V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Sarja:UKZ
ripple Current:-
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can
Muut nimet:493-3201
Käyttölämpötila:-40°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:16 Weeks
Valmistajan osanumero:UKZ2A221MHM
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
impedanssi:-
Korkeus - Istuva (Max):1.398" (35.50mm)
Laajennettu kuvaus:220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Kuvaus:CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
kapasitanssi:220µF