Ostaa UPB2C101MHD1TN BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | PB |
| ripple Current: | 550mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-4947-3 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UPB2C101MHD1TN |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.043" (26.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitanssi: | 100µF |