Ostaa UPJ2W330MHD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | UPJ |
| ripple Current: | 170mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-5577 UPJ2W330MHD-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UPJ2W330MHD |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.634" (41.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 33µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitanssi: | 33µF |