UPV1H680MGD
UPV1H680MGD
Osa numero:
UPV1H680MGD
Valmistaja:
Nichicon
Kuvaus:
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Tietolomake:
1.UPV1H680MGD.pdf2.UPV1H680MGD.pdf
esittely
Ostaa UPV1H680MGD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:50V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Sarja:UPV
ripple Current:410mA @ 100kHz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:18 Weeks
Valmistajan osanumero:UPV1H680MGD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.138" (3.50mm)
impedanssi:280 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):0.512" (13.00mm)
Laajennettu kuvaus:68µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Kuvaus:CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
kapasitanssi:68µF