Ostaa UPW0J682MHH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | UPW |
| ripple Current: | 2.176A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UPW0J682MHH |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 22 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 6800µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapasitanssi: | 6800µF |