Ostaa URZ2A101MHD1TO BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | URZ |
| ripple Current: | 265mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-12157-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | URZ2A101MHD1TO |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitanssi: | 100µF |