Ostaa URZ2AR33MDD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sarja: | URZ |
| ripple Current: | 4.5mA |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | URZ2AR33MDD |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.079" (2.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 0.33µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.33µF |