Ostaa UUN1V331MNQ1ZD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | UUN |
| ripple Current: | 450mA |
| Polarisaatio: | Bi-Polar |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UUN1V331MNQ1ZD |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD |
| kapasitanssi: | 330µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |