Ostaa UVR2G330MHA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | UVR |
| ripple Current: | 300mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UVR2G330MHA |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 33µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL |
| kapasitanssi: | 33µF |