Ostaa UVZ2F220MHH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 315V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | UVZ |
| ripple Current: | 115mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UVZ2F220MHH |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.787" (20.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL |
| kapasitanssi: | 22µF |