Ostaa V07E230 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 360V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 324V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 396V |
| Sarja: | UltraMOV™ |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 7mm |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 300VDC |
| Suurin AC volttia: | 230VAC |
| Valmistajan osanumero: | V07E230 |
| energia: | 20J |
| Kuvaus: | VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM |
| Nykyinen - Surge: | 1.75kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 100pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |