Ostaa V14P14P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 19.8V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 24.2V |
| Sarja: | LV UltraMOV™ |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 14mm |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 18VDC |
| Suurin AC volttia: | 14VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | V14P14P |
| energia: | 40J |
| Kuvaus: | VARISTOR 22V 4KA DISC 14MM |
| Nykyinen - Surge: | 4kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 10200pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |