Ostaa V18MLA1206WA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 25V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 22V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 28V |
| Sarja: | MLA |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCV |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 18VDC |
| Suurin AC volttia: | 14VAC |
| Valmistajan osanumero: | V18MLA1206WA |
| energia: | 0.40J |
| Kuvaus: | VARISTOR 25V 150A 1206 |
| Nykyinen - Surge: | 150A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 1270pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |