Ostaa V20H550P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 910V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 819V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 1001V |
| Sarja: | HMOV™ |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 20mm |
| Muut nimet: | F7717 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 745VDC |
| Suurin AC volttia: | 550VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | V20H550P |
| energia: | 450J |
| Kuvaus: | VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM |
| Nykyinen - Surge: | 10kA |
| Email: | [email protected] |