Ostaa V331HA40 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 518.5V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 467V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 570V |
| Sarja: | HA |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 40mm, Formed Tabs |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 435VDC |
| Suurin AC volttia: | 330VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | V331HA40 |
| energia: | 475J |
| Kuvaus: | VARISTOR 518.5V 40KA DISC 40MM |
| Nykyinen - Surge: | 40kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 3750pF @ 1MHz |