Ostaa V47ZA05 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 47V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 42.3V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 51.7V |
| Sarja: | ZA |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 5mm |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 38VDC |
| Suurin AC volttia: | 30VAC |
| Valmistajan osanumero: | V47ZA05 |
| energia: | 0.40J |
| Kuvaus: | VARISTOR 47V 100A DISC 5MM |
| Nykyinen - Surge: | 100A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 585pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |