Ostaa V660LS10P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 1080V (1.08kV) |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 972V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 1188V (1.188kV) |
| Sarja: | LS |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Disc 10mm |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 850VDC |
| Suurin AC volttia: | 660VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | V660LS10P |
| energia: | 70J |
| Kuvaus: | VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM |
| Nykyinen - Surge: | 2.5kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 70pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |