Ostaa V82ZU12 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 82V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 73.8V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 90.2V |
| Sarja: | ZU |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Disc 14mm |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 68VDC |
| Suurin AC volttia: | 50VAC |
| Valmistajan osanumero: | V82ZU12 |
| energia: | 15J |
| Kuvaus: | VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM |
| Nykyinen - Surge: | 4.5kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 3380pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |